Müşterileri memnuniyetinin, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve her alanda sürekli eğitimi desteklemekteyiz. Bu doğrultuda çalışanlarımız sürekli İyileştirmeyi esas alarak sıfır hatayı hedeflemelidir.

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, gelişmeyi hedef alan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği içinde olmak ve güven içerisinde çalışmak çalışanlarımızın sadık oldukları politikadır.

Bu bağlamda amacımız sektörümüzde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere

Toplam Kalite Yönetimi ‘ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Bu çerçevede en iyi hammaddeyi araştırıp bulmak ve bu hammaddeleri uygun proseslerde kullanıp en hızlı biçimde müşterimize sunmak temel kalite değerlerimizdir.

Kalite hedeflerimizde servis kalitesi çerçevesinde geliştirilen en önemli amaçlar;

  • Müşterilerimizin işlerinin aksamaması.
  • Ürünlerimizin son kullanıcıya sorunsuz ve zamanında ulaşması.
  • Müşterilerimizin iletişim becerileri yüksek temsilcilerimizle temsil edilmesi ve muhatap olması.
  • Müşterimizin her an sağlıklı bilgi edinebileceği bir muhatabı telefonunun ucunda bulabilmesidir.