‘Ucuz mal üretecek kadar zengin değiliz…’ sözünü kalite anlayışı ile birleştirerek her biri sektöründe markalaşmış kuruluşlarımız, 26 ülkeye gerçekleştirdikleri ihracatları ile birer dünya markası olma yolunda hızla ilerlemektedirler.

Grubumuz, tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde, kaliteli ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, bünyelerine dahil olan her yeni proje ile birlikte kapasitesini artırmaktadır.

Öznur Grup olarak biz bir dünya markası olma hedefimizi, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirme yolundayız.

Her geçen gün değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, bir marka haline gelen ürünlerimize yenilerini ekleyerek ve daha da önemlisi konumuzda yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefliyoruz.

Bir yandan bir aile şirketi olmanın avantajlarını değerlendirirken; diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, Ar-Ge çalışmaları, verimlilik analizleri, yönetimde yeniden yapılanma ve özellikle her alanda eğitim programları ile her düzeydeki çalışanımızın kişisel gelişimine özel bir önem vermekteyiz.

Bizlere, ülkemize güvenerek bu yola çıkmamızda öncülük eden kurucumuz sayın Kamil Öznur’a, kalitemize ve dürüstlüğümüze inanarak bize destek veren ve her geçen gün gelişmemize katkıda bulunan değerli müşterilerimize ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

 

İbrahim ÖZNUR

Yönetim Kurulu Başkanı